Во летниот период, сè се врти околу лесните, транспарентни материјали кои блескаат со свежина и едноставност.

Колку и едноставно да звучи, тешко е  да се постигне идеален баланс помеѓу лежерен и стилски изглед.

Независно од тоа каков стил преферирате, ви откриваме 5 парчиња модни додатоци кои секоја девојка треба да ги има ова лето во својот гардеробер!

 

  1. Парчиња со реси

  1. Гладијаторски сандали

  1. Макси здолништа

  1. Широки панталони

  1. Панталони со висока половина

 

https://www.nane.mk/wp-content/uploads/2017/04/nane-moda-6.jpghttps://www.nane.mk/wp-content/uploads/2017/04/nane-moda-6-400x214.jpgIva SpirovskaМодаВо летниот период, сè се врти околу лесните, транспарентни материјали кои блескаат со свежина и едноставност. Колку и едноставно да звучи, тешко е  да се постигне идеален баланс помеѓу лежерен и стилски изглед. Независно од тоа каков стил преферирате, ви откриваме 5 парчиња модни додатоци кои секоја девојка треба да ги има ова...Секој ден нешто свежо