10-те најубави зимски капути кои се идеални да ги носите и на самиот почеток на пролетта

Капутите варираат во најразлични бои, дизајни, како и материјали, па така дизајнерите ги создадоа елегантните тенки капути кои се одлични за во зима, но и совршено одговараат да ги носите на почетокот на пролетта. Скроени за сечиј вкус, според модните експерит, ова е задолжително модно парче во плакарот на секоја дама.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *