Наоми Кемпбел на 50 години го разголе своето тело во пустина и покажа зошто е број 1, без конкуренција!

Наоми Кемпбел беше еден од најуспешните супермодели во 90-те години, но прекрасната Британка едноставно како да го открила еликсирот на младоста, бидејќи едноставно изгледа како да не старее! Токму ова го докажа и со нејзините најнови фотографии што ги објави на Инстаграм.

На нив, 50-годишната манекенка позира среде пустина, облечена само во бикни, со што покажа зошто е број 1 и нема конкуренција!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *