Ако сакате да бидете во чекор со најновите модни трендови за оваа година, ви нудиме неколку предлози кои се тотален хит!

 

Широки кошули и тесни фармерки

Црни модели на фустани

Широки ракави и здолништа

Цветни мотиви

Модели на маички кои ги откриваат рамената