Како би изгледале децата на познатите парови од филмовите?

Според статистичките податоци, просечен човек гледа 4 часа телевизија дневно. Не е чудно што паровите на екранот ни стануваат драги и почнуваме да се соживуваме со нив. Многумина од нас сакаат тие да „живеат среќно до крајот на животот“, да ги надминат сите тешкотии, да стапат во брак и да имаат деца.

Решивме да сонуваме како би изгледале децата на нашите омилени парови доколку тие навистина ги имаат.

1. Рос и Рејчел – „Пријатели“

2. Џек и Роуз – „Титаник“

3. Рон и Хермиона – „Хари Потер“

4. Едвард и Вивијан – „Убава жена“

5. Џони и Бејби – „Валкано танцување“

6. Стив Тревор и Дијана – „Wonder Woman“

7. Ноа и Ели – „Дневникот“

8. Шелдон и Ејми – „The Big Bang Theory“

9. Вилијам Тарнер и Елизабет Сван – „Пиратите од Карибите“

10. Џим и Пем – „Канцеларијата“

11. Мајлс и Мерилин – „Неподнослива суровост“

12. Џери и Холи – „П. С. Те сакам“

13. Питер Паркер и Мери Џејн Вотсон – „Спајдермен – 2“

14. Себастијан и Миа – „Ла Ла Ленд“

15. Џон Сноу и Денерис Таргариен – „Игра на тронови“

16. Доминик и Лети – „Брзи и бесни 9“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *