Во рамките на кратката претпразнична турнеја низ Велика Британија, војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон денес го посети Велс со сопругот принцот Вилијам и по тој повод ги воодушеви сите присутни со својот импресивен изглед.

Британската модна икона уште еднаш покажа дека совршената зимска модна комбинација потребно е само да го имате идеалниот капут, во овој случај, долг раскошен црвен капут!

https://www.nane.mk/wp-content/uploads/2020/12/befunky-collage-66.jpghttps://www.nane.mk/wp-content/uploads/2020/12/befunky-collage-66-400x214.jpgНане.мкМодаВо рамките на кратката претпразнична турнеја низ Велика Британија, војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон денес го посети Велс со сопругот принцот Вилијам и по тој повод ги воодушеви сите присутни со својот импресивен изглед. Британската модна икона уште еднаш покажа дека совршената зимска модна комбинација потребно е само да го...Секој ден нешто свежо