10 фантастични модни идеи како да носите плисирано здолниште оваа зима

Со класично карирано сако и блескави патики или кратки чизми или пак со црна ролка и високи кожени чизми, погледнете како да го носите вашето омилено плисирано здолниште оваа зима, кое повторно е меѓу актуелните модни трендови!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *