Вториот живот на пластичните цевки

Еве неколку оригинални идеи како да направите столчиња за Вашите деца, како да се направите вазна за цвеќе, држач за фен, организатор за бања..

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *