Уметник ни покажува дека сите миленици се совршено преслатки, дури и со своите уникатнни „маани”

Иса, попознат како Pet Disneyfication на Инстаграм, е многу талентиран уметник кој ги претвора вашите миленици во волшебни ликови на Дизни. Нејзината работа не се фокусира само на домашни миленици совршени за сликање. Исто така, таа покажува дека животните кои се родени различни или претрпеле повреди се исто толку слатки и симпатични како и другите, и тие исто така заслужуваат да бидат ликови на Дизни.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *