Како би изгледале овие ќелави славни личности доколку имаат коса?

За некои славни личности, ќелавиот стил е нивниот заштитен знак и нешто што ги прави толку примамливи. Но, замислувањето на Брус Вилис, Вин Дизел и Рок со коса може да ве натера да се запрашате дали би биле пошармантни доколку би изгледале поинаку?

Џејсон Статам

Вин Дизел

Двејн Џонсон

Били Зејн

Брус Вилис

Патрик Стујарт

Самуел Л Џексон

Принцот Вилијам

Тери Крус

Стенли Тучи

Лоренс Фишбурн

Тае Дигс

Хауи Мандел

Питбул

 

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *