Тогаш и сега: Фотографии од нашите омилени ликови што ни покажуваат дека времето навистина лета

Никој од нас не може да му избега на времето. Сепак кога станува збор за славни личности, потешко ни е да видиме колку се различни затоа што ги паметиме онакви какви што беа кога глумеа во нашите омилени серии и филмови.

Ние решивме да нурнеме во спомените и да споредиме како нашите омилени ликови изгледале порано, а како изгледаат сега.

Сара Џесика Паркер, Кристин Дејвис и Синтија Никсон (Кери Бредшо, Шарлот Јорк и Миранда Хобс од „Сексот и градот“)

Џош Раднор и Коби Смалдерс (Тед Мозби и Робин Шербацки од „Како ја запознав мајка ви“)

Камерон Дијаз, Луси Лиу и Дру Баримор (Натали, Алекс и Дилан од „Чарлиевите ангели“)

Рејчел Билсон и Мелинда Кларк (Самер Робертс и Џули Купер од „Округот Оринџ“)

Кристофер Мелони и Мариска Харгитај (Елиот Стаблер и Оливија Бенсон од „Закон и ред“)

Кол Спроус и Адам Сендлер (Џулијан „Франкенштајн“ МекГрет и Сони Куфакс од „Големиот татоко“)

Цела екипа од „Модерно семејство“

Арнолд Шварценегер и Џејми Ли Куртис (Хари и Хелен од „Вистински лаги“)

Цела екипа од „Пријатели“

Дин Кејн и Тери Хачер (Кларк Кент и Лоис Лејн од „Лоис и Кларк: Новите авантури на Супермен“)

Том Фелтон и Џејсон Ајзак (Драко Малфој и Лусиус Малфој од „Хари Потер и огнениот пехар“)

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.