Ако сте љубител на астрологијата, тогаш ќе го сакате и ова. Кимберли (19) од Лос Анџелес создаде серија на шминка за секој Хороскопски знак.

Овен

Бик

Близнаци

Рак

Лав

Девица

Вага

Шкорпија

Стрелец

Водолија

Јарец

Риби

https://www.nane.mk/wp-content/uploads/2017/05/image-5928974cd15f6__700.jpghttps://www.nane.mk/wp-content/uploads/2017/05/image-5928974cd15f6__700-400x214.jpgDijana IlievaМодаХороскопАко сте љубител на астрологијата, тогаш ќе го сакате и ова. Кимберли (19) од Лос Анџелес создаде серија на шминка за секој Хороскопски знак. Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Шкорпија Стрелец Водолија Јарец РибиСекој ден нешто свежо