Оваа девојка прави неверојатни фустани од украсна новогодишна хартија

Сите сакаме кога новогодишните подароци се завиткани во интересна украсна хартија, но ретко кој помислил дека од украсната хартија може да се направи нешто комплицирано, како што се на пример фустаните. Оливија Мирс, дизајнерка од Северна Каролина, која е позната по социјалните медиуми, откри начин како да ја рециклира украсната хартија и да ја претвори во нешто прекрасно и значајно.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *