Меланија Трамп за првпат ги разочара фановите со модната комбинација, во каква што досега не сме ја виделе

Поранешната прва дама на САД, прекрасната Меланија Трамп безброј пат ги има воодушевено нејзините фанови и целиот свет со нејзиниот беспрекорен моден стил. Но, овој пат, по повод нејзиното враќање од одмор, Меланија ги разочара модните критичари со нејзината необична модна комбинација.

Симнувајќи се од хеликоптерот, во близина на Белата Куќа, таа беше забележа во огромен сив капут и црни чизми, многу поразлични од модните комбинации од кои секогаш сме навикнати, кога носи тесна облека и чевли со високи потпетици.

Што мислите вие за модната комбинација на Меланија?

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *