Кралица на Шпанија, но и кралица на стилот: Летиција ги надмина очекувањата во виолетова комбинација

И додека првите дами, славните ѕвезди и кралиците за зимската сезона ги претпочитаат темните бои како црна и црвена, шпанската кралица Летиција им докажа на сите, особено на модните критичари, дека подеднакво може добро да изгледа и во нежните нијанси!

При нејзината неодамнешна посета на Валенсија, прекрасната кралица беше од глава до пети облечена во нежна виолетова модна комбинација со која ги воодушеви нејзините фанови!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *