Велат дека скапите парфеми се во мали пакувања. Ви ги претставуваме најпознатите актерки и пејачки со низок раст, кои ги разбија манекенските стереотипи и го зазедоа Холивуд.

Меѓу нив се Шакира, Лејди Гага, Ева Лонгорија и многу други.

Видете ги сите познати „џуџиња“ задно со нивниот раст во галеријата:


Кортни 1,52 и Ким 1,58


Џенифер Лав Хјуит 1,58


Ники Минаж 1,57


Ана Хендрик 1,57


Ева Лонгорија 1,57


Хилари Даф 1,57


Селма Хајек 1,57


Шакира 1,56


Кристина Агилера 1,56


Рејчел Билсон 1,56


Рис Витерспун 1,56


Лејди Гага 1,55


Ванеса Хаџинс 1,55


Кристен Бел 1,55


Ариана Гранде 1,53


Кајли Миног 1,52


Жад Пинкет Смит 1,52


Хајден Пенетир 1,52


Лил Ким 1,50

https://www.nane.mk/wp-content/uploads/2017/05/kardasijan.jpghttps://www.nane.mk/wp-content/uploads/2017/05/kardasijan-400x214.jpgDijana IlievaЗабаваВелат дека скапите парфеми се во мали пакувања. Ви ги претставуваме најпознатите актерки и пејачки со низок раст, кои ги разбија манекенските стереотипи и го зазедоа Холивуд. Меѓу нив се Шакира, Лејди Гага, Ева Лонгорија и многу други. Видете ги сите познати „џуџиња“ задно со нивниот раст во галеријата: Кортни 1,52 и...Секој ден нешто свежо