Со сигурност секој од нас имал барем еден омилен лик, односно актер од телевизиските серии кои порано беа неверојатно популарни. Погледнете како изгледаат денес, по 20 години од стекнатата популарност дел од актерите од 10 серии и кој од нив останал ист, а кој е непрепознатлив!

1. Џенифер Анистон од „Пријатели“

2. Кајл Меклаклан од „Твин Пикс“

3. Мелиса Џон Харт од „Сабрина“

4. Џени Гарт од „Беверли Хилс 90210“

5. Луси Лулес од „Зина“

6. Блејк Лајвли од „Озборувачка“

7. Зак Браф од „Клиника“

8. Памела Андерсон од „Спасувачи на плажата“

9. Хорхе Гарсија од „Изгубени“

10. Ким Катрал од „Сек*от и градот“