10-те највпечатливите фустани видени на црвениот тепих, за време на Оскарите

И оваа година по повод Оскарите, славните дами воодушевија со нивните гламурозни модни комбинации на црвениот тепих, а модните критичари се едногласни дека следните 10 ѕвезди ги носеа најубавите фустани!

Погледнете ги во продолжение изворедните креации:

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *