Еве кој типичен одговор би ви го дала една жена, според нејзиниот хороскопски знак:

Доколку сакате да бидете во тек со „хороскопските случувања“ погледнете ја мобилната апликацијаХороскоп на македонски јазик, која можете бесплатно да си ја инсталирате на вашиот мобилен телефон преку Google Play (кликнете овде).

1. Овен

 • Јас знам сè, затоа не дискутирај со мене.

2. Бик

 • Треба да ми предложиш нешто навистина примапливо, како вкусна храна, за да ме натераш да излезам од дома.

3. Близнаци

 • Јас сум борбена, но всушност многу слатка.

4. Рак

 • Јас сум чувствителна, многу чувствителна.

5. Лав

 • Цени ме, за да ти дадам шанса.

6. Девица

 • Имаш недостатоци и најдобро е да слушнеш од мене кои се тие.

7. Вага

 • Убава сум знам, убавината ќе го спаси светот.

8. Скорпија

 • Внимавај да не ме разлутиш, бидејќи јас никогаш не заборавам.

9. Стрелец

 • Јас сум им омилена на сите, па ќе станам и твоја омилена личност.

10. Јарец

 • Би поминала преку сите препреки на патот, за да стасам до целта.

11. Водолија

 • Изгледам недостапно, но не сум. Всушност јас сум најчудната од сите жени.

12. Риби

 • Ако сакаш таинствена жена, тогаш избери ме мене.
https://www.nane.mk/wp-content/uploads/2019/09/Screen-Shot-09-12-19-at-08.49-PM.jpghttps://www.nane.mk/wp-content/uploads/2019/09/Screen-Shot-09-12-19-at-08.49-PM-400x214.jpgНане.мкХороскопЕве кој типичен одговор би ви го дала една жена, според нејзиниот хороскопски знак: Доколку сакате да бидете во тек со „хороскопските случувања“ погледнете ја мобилната апликацијаХороскоп на македонски јазик, која можете бесплатно да си ја инсталирате на вашиот мобилен телефон преку Google Play (кликнете овде). 1. Овен Јас знам сè,...Секој ден нешто свежо