15 актери од 2000-те во кои сите бевме заљубени, а еве како изгледаат денес

Во 2000-те постоеја толку многу кул и интересни филмови, серии, пејачи, музички групи, при што беше невозможно некој да нема симпатија од славните ѕвезди.

Сите тие романтични сценарија и љубовни песни на сите од нас ни будат спомени, а еве како изгледаат омилените актери од 2000-те кои беа главна улога во тогашните популарни серии и филмови, но и како се промениле и како изгледаат денес:

1. Том Велинг од „Смолвил“

2. Џонатан Бенет од „Злобни девојки“

3. Џед Мајкл Муреј од „Откачениот Петок“

4. Рејвен-Симоне од „Тоа е токму Рејвен“

5. Џонатан Хартнет од „Среќниот број Слевин“

6. Џастин Тимберлејк од „Ен Синк“

7. Адам Броди од „Округот Оринџ“

8. Ештон Качер од „Луди 70-ти“

9. Хилари Даф од „Приказна за Пепелашка“

10. Џеси Мекартни од „Кит“

11. Хајден Патентир од „Херои“

12. Брендон Флауерс од „Убијците“

13. Фиби Тонкин од „H2O: Само додај вода“

14. Шон Фарис од „Никогаш не се откажувај“

15. Килиан Марфи од „28 дена подоцна…“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *