Неодамнешна модна комбинација на славната Џенифер Лопез предизвика лавина од коментари, при кои мислењата беа поделени, меѓу прекрасна и лош избор на фустан.

Сите зборуваат за необичниот блескав златен фустан на 50-годишната ѕвезда, во кој беше облечена на црвениот тепих по повод 11-те награди на Управничкиот совет на академијата за кинематографија.

Настанот кој се одржа во Лос Анџелес, Америка ги собра повеќето популарни личности на едно место, а најголемото внимание го привлече токму славната пејачка со нејзината златна креација.

Вие што мислите, дали модната комбинација е прекрасна или невкусна?