Запознајте го Џуно- Мачорот кој има подобра фризура од сите нас

Запознајте го Џуно или уште познат како „Лутото маче“ на Инстаграм. Тој е 6-годишен Хималајски мешанец, кој има подобра раскошна фризура од сите нас.

Неговиот сопственк од неодамна започна да го стилизира неговото крзно и неодоливите фотографии да ги објавува на социјалната мрежа Инстаграм, а Интернет корисниците едноставно полудеа по лутиот крзнен крал и неговите намуртени изрази.

Во продолжение погледнете неколку фотографии од Џуно и неговата луда гламурозна фризура:

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *