Селин Дион сподели ретка фотографија од нејзините тројца синови, во исти божиќни пижами

Една од омилените традиции за Божиќ на многу славни личности ширум светот е токму носењето на исти пижами со останатите членови од семејството. На оваа празиччна традиција не одолеа ниту славната Селин Дион.
Сподели на Facebook
пати видено

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *