Овие 2 хороскопски знака никогаш нема да заборават ако им згрешите и ги повредите

Иако многумина од нас простуваат најпрво за сопствениот мир, сепак луѓето родени во следните 2 хороскопски знака никогаш нема да ви простат, ниту пак ќе заборават доколку некогаш ги повредите и им згрешите. Еве за кои знаци станува збор:

1. Рак

Раковите се огромни емотивци. Затоа, откако ќе ги повредите, не очекувајте прошка и заборав. Нивното предавство боли толку многу што едноставно не можат да си дозволат да ризикуваат повторно да бидат повредени.

Хороскоп на македонски јазик

ИНСТАЛИРАЈ

2. Скорпија

Скорпиите се луѓе кои сакаат страсно, работат страсно, но и страсно мразат. Ако некој ги повреди или ги изневери, тие едноставно ја бришат животот на таа личност и се преправаат неверојатно добро дека истата не постои.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *