Оваа жена ослабна 270 кг и еве како изгледа денес

Оваа жена докажува дека, дури и ако човек е на работ на смртта, доколку одлучи да ги преземе животот и работите во своите раце, може да си даде себеси нова шанса за живот. Во продолжение прочитајте ја нејзината приказна.
Сподели на Facebook
пати видено

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *