Ослободете се од здодевните црнки на лицето за само 15 минути – Еве како!

Зголеменото производство на меланин во организамот доведува до формирање на непријатните црни точки на лицето, кои лесно може да го нарушат беспрекорниот изглед на кожата. Тие може да се појават подеднакво и кај мажите и кај жените, на било која возраст.
Сподели на Facebook
пати видено

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *