„На Божиќ станувам во 5 часот наутро, готвам и чистам до 22 часот навечер, а мојот сопруг за тоа време игра компјутерски игри!“

42-годишната Трејси Шепард од Есекс, Англија, на својот Фејсбук, открива како го поминува секој Божиќ, детално опишувајќи го целиот празничен ден, а нејзината приказна предизвика бурни реакции меѓу Интернет корисниците.
Сподели на Facebook
пати видено

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *