Кејт и Вилијам ги затоплија срцата на сите со оваа божиќна фотографија со децата – Погледнете колку се пораснати

Кралското семејство, поточно кралскиот пар, принцот Вилијам и војвотката Кејт Мидлтон ретко ги покажуваат нивните деца во јавноста, но специјално, по повод божиќните празници, тие ги почетија нивните фанови со неверојатно прекрасна семејна фотографија.

Покрај тоа што срцезатоплувачката фотографија ги претставува во совршено свето хармоничното семејство, многумина се воодушевени и поради самиот факт што малите принцови и принцезата се пораснати и изгледаат едноставно преслатко!

Во продолжение погледнете и како изгледаа божиќните фотографии на семејството во текот на последните 2 години во споредба со денешната:

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *