Како од мајка родена: Џенифер Лопез го освои вниманието на сите со нејзините најнови фотографии

Џенифер Лопез по милионити пат докажа дека годините се само обичен број за неа, a како што голотијата денес е најмоќното оружје со кое ѕвездите привлекуваат внимание, така ниту славната ѕвезда не остана имуна на овој светски тренд.

Во сосема кратко видео кое трае десетина секунди, на нејзиниот официјален Инстаграм профил, по повод нејзиниот ново музичко видео, Лопез сосема гола покажа дека изгледа едноставно неверојатно за нејзините 50 години!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *