Џулиен Мур денес полни 60 години, а изгледа како на 30 – Беспрекорна конкуренција на помладите!

Прекрасната американска актерка Џулиен Мур денес полни 60 години, фановите се едногласни дека таа изгледа како на 30. Со негувана коса и кожа, притоа и затегната фигура, Мур е вистинска конкуренција на помладите колешки!

Погледнете во продолжение како изгледа на 60-годишна возраст:

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *