За време на неговиот одмор на Туркс и Кајкос, по нуркањето, славниот актер ги покажа неговите досега невидени тетоважи. Светски популарниот актер поминува релаксирано време на тропските острови во друштво на неговиот пријател Фли од бендот Red Hot Chili Peppers.

57-годишниот актер викендот најмногу уживаше во нуркањето, а љубопитните папарацо-фотографи успеаја да ја фотографираат ѕвездата и притоа да ги покажат тетоважите на неговиот грб.