Бред Пит е вистински убавец, но погледнете како изгледа неговиот брат

Бред Пит е една од најголемите филмски ѕвезди во светот и многу пати ја има освоено титулата за најубав маж на светот. Но, дали знаете како изгледа неговиот брат? Малкумина имаат слушнато за Даглас Пит, кој е 3 години помлад од славниот актер, но подеднакво неверојатен кога станува збор за убавината.
Сподели на Facebook
пати видено

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *