24-годишен зависник од кокаин открива како го искористи карантинот за да ја победи зависноста

Еден зависник од кокаин, чијашто зависноста од дрогата го направи да се чувствува „безвреден“ и притоа поради истата се обиде да се самоубие, сега раскажува како како го искористи карантинот поради пандемијата со коронавирусот за да ја победи зависноста.
Сподели на Facebook
пати видено

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *