22 идеи на извонреден маникир со цветни мотиви, кој моментално е најакутелен меѓу дамите

Без разлика на должината, дали претпочитате кратки или подолги нокти, цветниот маникир одлично ќе се вклопи во вашата летна облека и сончевите денови.

Трендот карактеристичен со нежни цветни мотиви во пастелни тонови и впечатливи форми, па дури и кристални детали ги освои срцата на дамите и веќе постојано истиот може да се забележи на нивните негувани дланки.

Следните 22 идеи можеби ќе ве инспирираат и ќе ве поттикнат уште денес да си закажете термин во козметичкиот салон:

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *