20 трикови кои филмските ѕвезди од минатиот век ги користеа во името на убавината

Една од учесничките во натпреварите за убавина за убавина призна дека ги покрила забите со вазелин за полесно да се насмее. Тоа ве прави да се чувствувате непријатно со  затворена уста и вазелин внатре, па затоа продолжувате да се смеете. А ниту филмските ѕвезди на 20-от век не беа помалку креативни од ова, сè во името на убавината!
Сподели на Facebook
пати видено

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *