13 модерни кратки фризури за дамите над 50 години, кои ќе им дадат луксузен и освежен изглед!

Со доза на луксуз и елеганција, освежете и помдладете го вашиот надворешен изглед со една од следните 13 фантастични кратки и модерни фризури, кои ќе го истакнат вашето лице во најдобро светло, сокривајќи ги несовршеностите и годините!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *