12 модерни фризури со шишки и средна должина на косата, за дамите над 40 години

Освежете го вашиот надворешен изглед, изгледајќи неколку години помладо и модерно во секое време, за секоја пригода, со следите 12 фантастични фризури со шишки за средна должина на косата, кои воедно се супер лесни за одржување.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *