10-те најлегендарни невестински фустани кои влегоа во историјата на модната индустрија

Свадбениот ден е еден од највозбудливите и незаборавните денови во животот на секоја жена. Нема ништо поубаво од гледањето на среќната невеста како чекори во во неверојатен бел фустан. А да се пронајде совршен фустан е можеби највозбудливиот дел од планирањето на тој посебен ден.
Сподели на Facebook
пати видено

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *